Turinio kūrimas

Turinio kūrimas


Rašau įvairiomis temomis, įvairaus žanro tekstus: straipsnius, apžvalgas, imu interviu, užpildau internetinių svetainių turinį ir kt. Redaguoju, atnaujinu kitų kurtus tekstus, konsultuoju kalbos klausimais.

Tekstų kūrimas – veikla, kuria užsiimu ne vienerius metus, mano darbai publikuojami ne tik internete, bet spausdinti ir žurnaluose bei knygose (žurnale „Mažylis“, VšĮ „Media pressa“, VšĮ „Terra publica“, VšĮ „Tuxedo media“ leidiniuose ir kt.)
Mano tekstai – kokybiški, kūrybiški ir atitinkantys kiekvieno poreikius. Darbų pavyzdžiai pateikti Straipsnių skiltyje.
Darbo specifika – nuodugni temos analizė, pašnekovų parinkimas, orientacija į pateiktas gaires ir aukščiausios kokybės siekis.
Tikslas – parengti informatyvų ir lūkesčius atitinkantį tekstą.

Tekstų rašymas

Tekstų kūrimas profesionaliai ir greitai. Rašau įvairaus tipo ir paskirties tekstus, kurie tiek talpinami internetinėse svetainėse, tiek spausdinami leidiniuose. Specializuojuosi ugdymo, švietimo, kultūros, socialinėse temose, tačiau galiu pasiūlyti ne mažiau kokybiškus tekstus ir bet kuria kita.

Tekstų redagavimas

Tekstų redagavimas – tai jau turimų tekstų korekcija. Operatyviai ir kokybiškai peržiūriu ir atliekų tekstų pakeitimus taip, kad jie būtų sklandūs ir taisyklingi. Nė vieno leidinio ar tinklalapio nepuošia gramatikos ar skyrybos bei kalbos kultūros klaidos, todėl reikia išnaudoto kiekvieną progą jų išvengti! Padėti gali tekstų kūrimas ir redagavimas. 
Greta tekstų redagavimo siūlau ir tekstų perrašymo paslaugas. Tekstai, kurie dar tinka naudoti ir puikiai perteikia mintį, gali būti tiesiog perrašomi. Tokiu būdu atnaujinamas internetinės svetainės turinys bei, kai kuriais atvejais, pagerinama pačių tekstų kokybė.

Darbų rašymas

Darbų rašymas daugeliui yra slegianti ir nemaloni procedūra. Ne tik dėl to, kad stinga laiko, bet ir todėl, kad kyla vis daugiau klausimų: ką ir kaip reikia atlikti. Kadangi vertinamas ne tik rašto darbų turinys, bet ir forma, neretai sutrinkama, kaip taisyklingai, pagal reikalavimus, išdėstyti, pateikti vieną ar kitą informaciją, patį darbą. O ir kalbant apie turinį – kur rasti medžiagos, kaip ją sisteminti ir naudotis, kokios struktūros laikytis. Darbų rašymas niekada neatrodys toks trikdantis, jei visada bus ko pasiteirauti, ar judama teisinga linkme, kas padės išvengti gramatinių klaidų ir patars, kaip geriau dėstyti mintis. Tokiu būdu darbas vyksta greičiau ir sklandžiau.

Konsultavimas kalbos klausimais

Teikiu konsultacijas tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms. Konsultuoju visais su kalba susijusiais klausimais (nuo gramatikos iki kalbos kultūros). Galiu padėti sutvarkyti dokumentų ar oficialių laiškų tekstus, parengti kalbas, įmonės pranešimus ar tiesiog pasirinkti taisyklingą žodžio formą. Kitaip tariant – atsakyti į visus klausimus, nesvarbu, kokio masto jie būtų.

Keletą darbų pavyzdžių galima rasti čia: